Polityka prywatności

Informujemy, że zapewniamy naszym Klientom poszanowanie ich prywatności oraz ochronę danych osobowych.

  1. Dane osobowe przekazywane przez Klientów na stronie internetowej odzienekraglosci.pl przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielanego przez klientów zezwolenia oraz wymogami prawa, w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883.). Dane osobowe klientów przechowujemy w sposób zapewniający ich pełne bezpieczeństwo.
  2. Dane osobowe klient podaje dobrowolnie, jednak są niezbędne do zawarcia umowy sprzedaży. Dane mogą być przekazywane firmom z którymi współpraca jest niezbędna do zrealizowania zamówienia tj. firma kurierska, operator płatności. Sklep nie użycza osobom nieupoważnionym danych klienta, wyjątkiem jest żądanie uprawnionych organów państwa w związku z toczącym się postępowaniem.
  3. Klient w każdej chwili może aktualizować dane lub całkowicie je usunąć. Może to zrobić samodzielnie lub z naszą pomocą.
  4. Sklep posługuje się plikami „cookies”. Pliki te są zapisywane na komputerze Klienta przez nasz serwer, dostarczają danych statystycznych. Zezwolenie Klienta na umieszczanie plików „cookies” jest dobrowolne. Należy mieć świadomość, że wyłączenie tych plików może wpłynąć na korzystanie z oferty naszego Sklepu.